Viskam -20% ir daugiau!
+370 641 60349 Parašykite mums

Apie mus

Sidabra Jewelry – Tikro sidabro namai

Stilingi, išskirtinio dizaino papuošalai, atitinkantys naujausias madų tendencijas ir pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro – tai Sidabra Jewelry vizitinė kortelė. Siekiame, kad kiekviena moteris dėvėdama Sidabra Jewelry aksesuarus, atrodytų išskirtinai ir žavingai, todėl didelį dėmesį teikiame papuošalo unikalumui ir išskirtinumui. Stengiamės pasiūlyti dar nematytus, “kitokius” papuošalų dizainus, kad kiekviena moteris rastų jos stilių atitinkantį akcentą. Modernūs ir stilingi papuošalai tobulai užbaigia moters įvaizdį bei suteikia papildomos elegancijos ir šarmo. Svarbiausia, kad jie nesislėptų ir būtų matomi, o tada atliks ir pagrindinę savo užduotį – puošti. Norint dar geriau atskleisti moteriškus bruožus bei paryškinti išvaizdą, rekomenduojame derinti bent du Sidabra Jewelry aksesuarus. Dviejų ar daugiau papuošalų suderinamumas labiau krenta į akis, todėl neabejotinai būsite pastebėta, sulauksite komplimentų. Aukštai iškėlusios galvą, žinančios savo vertę ir įsimylėjusios gyvenimą, tai moterys į kurias lygiuojasi aplinkiniai. Todėl mylėkite save, puoškitės ir atsiminkite – pasitikėjimas savimi yra gražiausias moters papuošalas. O pasitikėjimo savimi, neabejotinai pridės, stilingi ir modernūs Sidabra Jewelry aksesuarai.

Prabavimas

Visi mūsų parduodami papuošalai yra patikrinti ir prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, atitinka 925 sidabro prabą ir visus ES juvelyrinių dirbinių standartus. Esame registruoti Lietuvos prabavimo rūmuose, kaip juridinis asmuo vykdantis veiklą su tauriausiais metalais, todėl visi gaminiai yra ne tik patikrinti/prabuoti, bet ir pažymėti mūsų atsakomybės ženklu. Garantuojame, kad visi Sidabra Jewelry papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Kiekvieno papuošalo lydinyje, šio tauriojo metalo yra ne mažiau kaip 92.5 %, o gaminys yra pažymėtas atitinkamu ženklinimu.

Įpakavimas

Minimalistiniai auskarai „Apvalūs“, auskarai „Apvalūs“Visi papuošalai pakuojami į vardines “Sidabra Jewelry” dėžutes. Stalčiuko tipo dėžutės būna juodos arba baltos spalvos, su įspaustu sidabriniu mūsų logotipu. Dėžutėje rasite informacinį lapelį su padėka, dėvėjimo rekomendacijomis ir sidabro priežiūros bei poliravimo šluostę, kurios dėka papuošalus ilgai išlaikysite blizgius ir spindinčius. Graži papuošalų dėžutė ir skoningas įpakavimas puiki išeitis jeigu ieškote dovanos bei norite nustebinti savo artimą žmogų.

 

Sidabra Jewelry komanda