Nuolaidos viskam nuo -20% iki -50%

Prekių pristatymas

Prekes siunčiame keliais pristatymo būdais ir jūs galite rinktis, kuris Jums patogesnis:

Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta.

Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną po užsakymo patvirtinimo, gavus apmokėjimą. Taip pat siunčiam ir į užsienį registruota Lietuvos pašto pirmenybine siunta. Pristatymas Lietuvoje trunka 2-4 darbo dienas, Europoje 5-10 darbo dienos. Siuntos yra įteikiamos paštininko arba gavus pašto pranešimą turite jas atsiimti savo pašto skyriuje. Išsiuntus užsakymą mes Jums suteiksime siuntos numeriuką, kurio pagalba galėsite sekti savo siuntinuką Lietuvos Pašto internetiniame puslapyje. Yra galimybė siūsti ir išperkamuoju paštu, kai jūs atsiskaitote už prekę savo pašto skyriuje atsiimdami siuntinį.

Paslaugos kaina registruotu paštu Lietuvoje: 2,70 EUR

Paslaugos kaina išperkamuoju paštu Lietuvoje: 5,00 EUR

Paslaugos kaina siuntimo į užsienį: 5,00 EUR

LP Express paštomatai

LP Express terminalai veikia visą parą. Siuntos į pasirinktą terminalą pristatomos per 48 valandas. Kai siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą siuntų savitarnos terminalą, gausite SMS žinutę arba el. laišką su PIN kodu siuntai atsiimti.

Paslaugos kaina: 2,70 Eur

Omniva paštomatai

Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Siuntos į pasirinktą paštomatą pristatomos sekančią darbo dieną. Kai siunta bus pristatyta į pasirinktą paštomatą, gausite SMS pranešimą iš Omniva su šešiaženkliu durelių atidarymo kodu siuntai atsiimti.

Paslaugos kaina: 2,70 Eur

Jeigu užsakymo suma didesnė nei 50 Eur prekės Lietuvoje siunčiamos NEMOKAMAI.

Išpardavimas
iki -50%

Visi papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Prabuota Lietuvos prabavimo rūmuose.

Pirk už 60 € ir daugiau, suvesk kodą SIDABRA ir gauk papuošalų dėžutę dovanų.