Nuolaidos viskam nuo -20% iki -50%

FAVORITAS JUVELYRIKOJE JAU 6000 METŲ. KAS LEMIA SIDABRO POPULIARUMĄ?

Sidabras – taurusis mėnulio metalas, simbolizuojantis dvasios tyrumą ir atspindintis šio dangaus kūno savybes: gydomąją galią, ramybę, apsaugą ir užtarimą. Alchemijos praktikavimo laikais, prieš sudarant periodinę chemijos elementų lentelę, sidabras buvo laikomas vienu iš 7 šventųjų metalų.

Sidabro populiarumas siekia jau daugiau kaip 6000 metų. Dar senovės Persijos laikais buvo tikima jo magiška galia – gebėjimu sugerti į save visus žmogaus išgyvenimus ir taip apsaugoti nuo blogos lemties, todėl sidabrinius papuošalus kasdien mielai nešiodavo moterys ir vyrai bei iki šių dienų sidabro dirbiniai yra viena populiariausių dovanų naujagimiams bei krikštynų proga.

istorija

Taip pat, jau nuo senų senovės tikėta, o XIX a. mokslininkų ir medikų įrodyta, kad sidabras turi antibakterinių savybių: padeda naikinti mikroorganizmus, sukeliančius įvairias infekcijas, virusus ir kitus susirgimus, todėl dar seniausiais laikais, šventinant šulinius, būdavo įmetama į juos sidabrinių monetų, sidabru buvo dezinfekuojamas geriamas vanduo, gydomos žaizdos ir nudegimai. Dėl savo gydomųjų savybių sidabras ir dabar yra įtraukiamas į įvairių homeopatinių vaistų sudėtis, naudojamas gaminant pleistrus.

Senovės Persijos laikais savo statusą moterys pabrėždavo būtent aksesuarais. Jos segėdavo masyvių formų sidabrinius auskarus, įdomių formų kaklo papuošalus, o pirštų grakštumą atskleisdavo elegantiškų ir išskirtinių formų sidabriniais žiedais. Ir nieko keisto, kad jau tada sidabras buvo vienas populiariausių tauriųjų metalų papuošalų gamyboje! Juvelyrų jis iki šių dienų yra ypatingai mėgiamas ir plačiai naudojamas dėl itin lengvo apdirbimo. Iš sidabro yra lengva išlieti net ir pačių įmantriausių formų sidabrinius žiedus, auskarus, riešo ar kaklo grandinėles, stilingus kojų papuošalus. Sidabras – tobulas metalas fantazijose gimusias idėjas paversti apčiuopiamais išskirtiniais sidabriniais papuošalais.

NAUJAS POŽIŪRIS Į DIZAINĄ BEI KOKYBĘ

Šių dienų moterims aksesuarai reiškia „gero skonio“, išskirtinio stiliaus, brangaus žmogaus, ypatingos akimirkos ar dovanos simbolį. Pastebime, kad papuošalus moterys renkasi labai atsakingai, jos ypatingai atkreipia dėmesį į kokybę, dizainą – unikalumas ir naujas požiūris į klasiką yra vieni svarbiausių sidabrinių papuošalų pasirinkimo aspektų. Ir tai žavu! Mes ypatingai džiaugiamės jūsų aukštu reiklumu ir mūsų „Sidabra Jewelry“ komandos didelėmis pastangomis jūsų norus įgyvendinti.

Visi mūsų sidabriniai papuošalai yra pagaminti tik iš aukščiausios 925 prabos sidabro. Ilgaamžiškumą jiems suteikia bei nuo oksidacijos (patamsėjimo) apsaugo papildomas padengimas baltu auksu arba rodžiu – platinos grupės metalu, kurių dėka mūsų sidabriniai auskarai, žiedai, pakabukai, grandinėlės ir kiti dirbiniai yra šviesesni, labiau blizga ir spindi. Todėl vizualiai „Sidabra Jewelry“ sidabriniai papuošalai savo išvaizda beveik niekuo nesiskiria nuo baltojo aukso gaminių. Taip pat, dauguma mūsų internetinėje parduotuvėje esančių sidabrinių papuošalų yra inkrustuoti nuostabiai žėrinčiais cirkonio kristalais, kurie, dėl savo fizikinių savybių ir vizualaus panašumo, juvelyrikoje yra naudojami kaip natūralūs deimanto pakaitalai.

Aukščiausia sidabrinių papuošalų kokybė – yra mūsų prioritetas, todėl visi papuošalai yra patikrinti ir prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, atitinka 925 prabą ir visus ES juvelyrinių dirbinių standartus, yra pažymėti mūsų atsakomybės ženklu.

Modernus požiūris į klasiką, žaismingos formos ir išskirtinis dizainas bei aukščiausia sidabrinių papuošalų kokybė jau įvertinta daugybės Lietuvos ir pasaulio dailiosios lyties atstovių, tad prie šios nuostabios bendruomenės kviečiame prisijungti ir Jus – išsirinkite sidabrinį papuošalą, kuriuo maloniai puošitės ir taip pilnai užbaigsite savo įvaizdį, atkreipsite jums svarbaus žmogaus dėmesį!

KOKIUS SIDABRINIUS PAPUOŠALUS MOTERYS RENKASI DAŽNIAUSIAI

Sidabriniai žiedai

Sidabriniai žiedai

Teigiama, kad sidabriniai žiedai ne tik nusako mūsų charakterio ypatybes, bet gali ir įkvėpti tam tikrų savybių, kurių stokojame, todėl jų kultas jau seniai atsispindi istorijoje, o mūsų ryšys su sidabriniais žiedais siekia tūkstantmečius. Ilgaamžišką sidabrinių žiedų populiarumą lemia ir tai, kad šie aksesuarai yra itin lengvai derinami, jais galima tobulai užbaigti ir paryškinti stilių, o ką jau kalbėti, kaip dailiai jie lieknina pirštus bei rankoms suteikia grakštumo.

Vienos moterys renkasi kuklius, subtilių formų 925 prabos sidabrinius „Sidabra Jewelry“ žiedelius, o kitos jaučiasi tarsi nuogos be aksesuarų gausos, todėl mėgsta savo pirštukus papuošti net keliais žiedeliais ar renkasi stambesnius, įmantrių formų sidabrinius žiedus.

Sidabriniai auskarai

Tai vieni populiariausių moteriškų aksesuarų. Jau nuo seniausių laikų mielai segami sidabriniai auskarai turi antibakterinių savybių, mažina negatyvią energiją, o svarbiausia, puošia veido sritį. Akių lygmenyje esantys auskarai yra lengvai pastebimi, todėl dažnai tai yra pagrindinis aksesuaras norint užbaigti savo įvaizdį bei stiliui suteikti išskirtinių akcentų.

Visi mūsų sidabriniai 925 prabos auskarai yra labai lengvai derinami prie įvairaus stiliaus – nuo kasdieninio ar sportiško įvaizdžio iki puošnaus vakarinio. Sidabrinių auskarų „Sidabra Jewelry“ pasirinkimas yra toks platus, kad tarp jų sau tinkančius suras ir klasikos, minimalizmo bei modernizmo gerbėjos. Kai ausis puošia mėnulis ir žvaigždė, perskeltas gėlės žiedas ar asimetriško dizaino auskarai, galite būti tikri – sukurti jaunatviškai entuziastingą įvaizdį yra daugiau nei paprasta.

Sidabriniai auskarai

Sidabriniai pakabukai

Sidabriniai pakabukai

Tai žavingas stilingos moters aksesuaras, lengvai derinamas su 925 prabos sidabrine grandinėle, rankos papuošalais, auskarais bei žiedais. Sidabrinis pakabukas, taip pat, yra labai dažna dovana svarbiam žmogui, simbolizuojantis jo jausmus ar teigiamus linkėjimus. Sidabriniai kryželiai dovanojami krikštynų proga, norint apsaugoti nuo blogio, išvalyti negatyvią energiją. Sidabrinės širdelės formos pakabukai yra populiarus pasirinkimas, kaip meilę, šiltus jausmus simbolizuojanti dovana. Taip pat, labai dažnai sidabrinis pakabukas simbolizuoja savitą nešiojančio žmogaus stilių arba svarbius jo gyvenimo įvykius, sukelia prisiminimus.

Sidabrinės kaklo, rankos bei kojos grandinėlės

Tai labai universalus aksesuaras, nes gali būti nešiojamas kaip atskiras papuošalas arba derinamas su sidabriniais pakabukais. Mūsų sidabrinių grandinėlių internetu asortimente rasite įvairių pynimų, stilingų ir modernių dizainų 925 prabos sidabrinių grandinėlių. Sidabrinės grandinėlės, kaip ir visi kiti mūsų sidabriniai papuošalai, yra šviesesnės ir blizgesnės, nes yra papildomai padengtos platinos grupės metalu rodžiu arba baltuoju auksu, taip pat, galite rinktis ir paauksuotas arba padengtas, unikalumo suteikiančiu, rožiniu auksu.

Sidabrinės grandinėlės

Sidabriniai komplektai

Sidabriniai komplektai

Tai vienodo stiliaus ir dizaino sidabriniai papuošalai, susidedantys iš dviejų ar daugiau dalių. Dažniausiai, tai būna auskarai + pakabukas su grandinėlė, žiedas + auskarai arba žiedas + auskarai + pakabukas su grandinėle. Paprastai, tokie sidabriniai komplektai dėvimi prie vakarinės suknelės, einant į dideles ir labai svarbias šventes, tokias, kaip vestuvės, krikštynos ar jubiliejai. Dviejų ar daugiau dalių papuošalų suderinamumas labai krenta į akis ir Jūs tikrai neliksite nepastebėta, spindėsite elegancija ir grakštumu.

Stilingi sidabriniai papuošalai internetu „Sidabra Jewelry“ – Nes Tu to verta…

Išpardavimas
iki -50%

Visi papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Prabuota Lietuvos prabavimo rūmuose.

Pirk už 60 € ir daugiau, suvesk kodą SIDABRA ir gauk papuošalų dėžutę dovanų.