Nuolaidos viskam nuo -20% iki -50%

Kaip pasirinkti sidabrinį žiedą sužadėtuvėms

Kaip pasirinkti sidabrinį žiedą sužadėtuvėms?

Šiais laikais sužadėtuvių reikšmė yra gana didelė. Bene labiausiai dėl to, kad susižadėjusios poros neskuba tuoktis. Jos nori pasimėgauti buvimu tarsi kartu, tačiau taip pat ir ne taip labai rimtai įsipareigojus kaip sudarius vestuvių sandorį.

Natūralu, kad sužadėtuvės tapo labai jaukus, šiltas gestas, kurio metu vis dar daugiausia dėmesio yra skiriama moterims. Juk būtent jos gauna žiedą, kuris įrodo mylimojo atsidavimą.

Tinkamai parinktas sužadėtuvių žiedas – tobula, viso gyvenimo motes rankų puošmena. Tai yra ne tik papuošalas, tačiau ir magiškų galių turintis talismanas. Ne veltui šiam ritualui įprasminti pasirenkami sidabriniai žiedai turi būti vertinami itin atsakingai bei smulkmeniškai.

Kodėl sidabrinis?

Sidabriniai žiedai moterims ir vyrams pasirenkami toli gražu ne tik per sužadėtuves. Tai yra tobulas papuošalas, kuris gali būti įteikiamas mylimam žmogui bet kokios šventės metu. Taip pat gali būti perkamas ir sau, kaip aksesuaras, o gal ir talismanas.

Sidabriniai žiedai su akmenimis ar be jų ne tik puikiai atrodo, tačiau ir kvepia elegancija, kokybe. Džiugina blizgumu ne tik šiandien, tačiau ir po daugelio metų. Žiedai yra atsparūs aplinkos poveikiui, tad galima dėvėti kasdien, žiedo spalva nekis.

Galiausiai, būtent sidabriniai žiedai dažnai įvardijami kaip sveikatos šaltinis. Sidabras yra rekomenduojama medžiaga tiems, kurie serga lėtinėmis ligomis, junta skausmus. Sakoma, kad sidabras gali juos sugerti…

Mūsų prekybos vietoje siūlomi sidabriniai sužadėtuvių žiedai yra labai įvairūs. Šis trumpas gidas turėtų padėti rasti tą TOBULĄ žiedą mylimiausiai moteriai.

Tipas

Aptarsime kelis dažniausiai pasirenkamus sidabrinius žiedus, kurie tinka sužadėtuvėms.

1. Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai

Minimalistiniai sidabriniai žiedai yra siejami su modernumu. Tokio stiliaus aksesuarus dažniausiai siūloma dovanoti moterims, kurios daug skuba, kasdien veikia šimtus darbų, bando nugalėti kasdienines kliūtis. Tiesiog minimalistinis žiedas nebus reiklus, visada atrodys solidžiai, po daugelio metų išlaikys kokybę, tačiau juo nereikės kažkaip ypatingai rūpintis.

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai

Įsigyti galite paspaudę čia.

2. Paauksuoti sužadėtuvių žiedai

Modernūs sidabriniai žiedai taip pat gali būti dengiami ir auksu. Šių ir paprastų, klasikinių sidabrinių žiedų skirtumas yra spalva. Kadangi ir grynas auksas, ir grynas sidabras bei jų derinys visais atvejais tarnaus labai ilgai ir atrodys patraukliai, kai kurie renkasi miksą tik dėl spalvos. Siūlome ne tik gelsvo, tačiau ir raudonos spalvos aukso lydinius ant sidabrinių žiedų.

Paauksuoti sidabriniai žiedai, daugelio žmonių teigimu, atrodo itin prabangiai. Jeigu ir jums norisi kažko daugiau nei sidabras – galite rinktis šiuos. Ypač jeigu žinote, kad mylima moteris yra labiau aukso nei sidabro mylėtoja. Tuomet miksas yra geras pasirinkimas, kadangi tokie juvelyriniai dirbiniai kainuoja pigiau nei tik gryno aukso.

Paauksuoti sužadėtuvių žiedai

Įsigyti galite paspaudę čia.

3. Sužadėtuvių žiedai su cirkoniu

Sužadėtuvių progai tobulas pasirinkimas yra žiedai su akmenimis. Tiesa, tikrai nėra būtina rinktis brangiuosius akmenis, kadangi cirkonis atrodo lygiai taip pat nuostabiai, blizga saulėje, akiai bei širdžiai mielas. Nepatyrusi akis dažniausiai net neskiria – kada žiedas puoštas cirkoniu, o kada brangiuoju akmeniu. Visgi, jo kaina neturėtų būti esmė. Svarbiausia kad pats žiedas atrodo jaukiai.

Įsigyti galite paspaudę čia.

4. Sužadėtuvių žiedai su perlais

Moterims, kurios mėgsta klasiką – labai patiks žiedai, kurie yra puoštis perlais. Nors jie labai dažnai siejamai su brandumu, tačiau vienas perliukas ant tobulo sidabrinio žiedo gali atrodyti labai jaunatviškai. Perlai dažniausiai siejami su prabanga. Mylima moteris tai įvertins.
Įsigyti galite paspaudę čia.

5. Sidabriniai žiedai su sultanitu

Atskiro dėmesio yra verti sidabriniai žiedai su sultanitu. Tai yra akmuo, kuris nuostabiai žėri saulėje, tad atrodo labai prabangiai. Tokį žiedą tikrai norėsis dėvėti kasdien, net ir tuomet, kai buvo atliktas vestuvių ritualas. Prabanga bei elegancija – sultanito akmens rezultatas.

Įsigyti galite paspaudę čia.

Sužadėtuvių žiedo dydis

Nusprendus dėl žiedo tipo reikia įvertinti ir reikalingo papuošalo dydį. Jeigu tiksliai žinote, koks yra mylimos moters piršto storis, kokį dydį ji nešioja – tai labai palengvins paieškas. Galite apžiūrėti žiedus, kurie yra jos papuošalų dėžutėje.

Jeigu jau netyčia žiedą įteikėte ir matote, kad jis yra per didelis – nebijokite, daugelis salonų mažina žiedus greitai ir pigiai. Arba universalus pasirinkimas, kuris leis nesuklysti yra reguliuojamo dydžio sidabrinis žiedas. Žiedo matmuo reguliuojasi, tad labai patogu, kad bėgant metams dėvėti šį papuošalą bus galima, kad ir kaip keistųsi piršto storumas.

Įsigyti galite paspaudę čia.

Mylimosios poreikiai ir stilius

Sidabriniai sužadėtuvių žiedai taip pat gali būti pasirenkami ir pagal moters stilių. Kai žinote, kokius papuošalus ji dažniausiai dėvi: masyvius, minimalistinius, modernius, labiau klasikinius ir t.t. – nebus sunku rasti tokį žiedą, kuris tobulai atitiks jos poreikius ir tikrai bus dėvimas visą gyvenimą.

Biudžetas

Renkantis bet kokį papuošalą verta apgalvoti ir biudžetą. Tai tiesiog padės jums sutaupyti daugiau laiko. Normalu, kas sidabriniai žiedai su brangiais akmenimis kainuoja daugiau nei tokie, kurie yra visai be jokio akmens, minimalistiniai.

Žiedo forma

Galiausiai, dar viena smulkmena yra žiedo forma. Nuo klasikinių apvalių iki kvadratinės formos, neįprastos, lanksčios formos žiedų, kurie gali tobulai atitikti konkrečios moters stilių.

Įteikite žiedą, kuris savyje turi daug geros energijos. Tai gali būti darnių santykių pradžia.

Išpardavimas
iki -50%

Visi papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Prabuota Lietuvos prabavimo rūmuose.

Pirk už 60 € ir daugiau, suvesk kodą SIDABRA ir gauk papuošalų dėžutę dovanų.