Nuolaidos viskam nuo -20% iki -50%

KAIP PATOBULINTI SAVO VEIDO BRUOŽUS?

AUSKARŲ PASIRINKIMAS PAGAL VEIDO FORMĄ IR KAKLO ILGĮ

Sidabriniai auskarai – vienas svarbiausių, mėgstamiausių moterų papuošalų. Itin stilingas ir lengvai priderinamas aksesuaras tobulai užbaigia įvaizdį bei suteikia papildomo šarmo. Jau nuo seniausių laikų sidabriniai auskarai buvo mielai segimi, nes sidabras turi antibakterinių savybių, mažina negatyvią energiją, o svarbiausia – puošia veido sritį, yra visada pastebimi. 

Norint dar geriau atskleisti savo išskirtinius veido bruožus bei paryškinti išvaizdos privalumus, rekomenduojama sidabrinius auskarus rinktis pagal veido formą. Žemiau pateikiame charakteristikas, kurios padės išsirinkti labiausiai tinkančius sidabrinius auskarus.

OVALUS VEIDAS

Tai veido forma, kai veidas yra platesnis ties skruostikauliais ir siaurėja ties kakta ir smakru. Tai itin dėkingų bruožų veido forma, nes jam tinka kone visi sidabriniai auskarai – nuo dailiai cirkonio akmenukais žėrinčių auskariukų prie ausies iki masyvių įdomių formų sidabrinių auskarų. Vieninteliai, kurių rekomenduojama vengti – tai ilgi ploni auskarai, kurie dar labiau ilgina veidą.
KAIP PATOBULINTI SAVO VEIDO BRUOZUS

OVALIAM VEIDUI TINKANTYS AUSKARAI

TRIKAMPIO FORMOS VEIDAS

Plati kakta, ryškūs skruostikauliai ir į apačią, ties smakru, smailėjantis veidas – pagrindiniai trikampio formos veido bruožai. Labiausiai tokios formos veidui tinka aksesuarai, kurie švelnina veido bruožus. Puikiai tiks nedideli ovalūs ir apvalūs sidabriniai auskarai, segami prie ausies. Venkite auskarų, kurie smailėja į apačią.
KAIP PATOBULINTI SAVO VEIDO BRUOZUS 1

TRIKAMPIAM VEIDUI TINKANTYS AUSKARAI

PAILGAS VEIDAS

Pagrindiniai bruožai: kakta ir smakras yra vienodo arba labai panašaus pločio, atstumas tarp skruostikaulių yra proporcingas atstumui tarp apatinių žandikaulių. Rekomenduojama rinktis sidabrinius auskarus, kurie suteiktų apimties ties žandikauliu ir skruostais, vizualiai platintų veidą. Segėkite masyvius apvalių, kvadrato, trikampio (su aštriu kampu viršuje) formų auskarus. Venkite auskarų, kurie prailgina veidą – plokščių, pailgintų formų.
KAIP PATOBULINTI SAVO VEIDO BRUOZUS 4

PAILGAM VEIDUI TINKANTYS AUSKARAI

AKCIJA
Original price was: 24,00 €.Current price is: 16,00 €.

KVADRATO FORMOS VEIDAS

Tokio tipo veidas išsiskiria itin tiksliomis ir tiesiomis linijomis nuo kaktos ir smakro, vienodo pločio yra kakta, skruostais ir žandikaulio linija. Aksesuarais galima sušvelninti tokio tipo veido bruožus. Segėkite mažus, prigludusius sidabrinius auskarus, taip pat, vizualiai veidą susiaurins ilgi smulkūs sidabriniai auskarai. Kadangi mūsų 925 prabos auskarai yra papildomai padengti rodžiu, kuris suteikia ypatingo metalinio spindesio, lieknesnio veido efektas bus dar labiau efektyvesnis!
KAIP PATOBULINTI SAVO VEIDO BRUOZUS 3

KVADRATO FORMOS VEIDUI TINKANTYS AUSKARAI

AKCIJA
Original price was: 24,00 €.Current price is: 16,00 €.

APVALUS VEIDAS

Tai veido forma, kai plačiausia jo dalis yra ties skruostais, ausimis, smakras yra apvalus. Tokiam veidui labai puikiai tinka ilgi sidabriniai auskarai, kurie vizualiai prailgina veidą. Taip pat, segėkite masyvius kvadrato ir trikampio formos auskarus. Rekomenduojama vengti mažų, žiedo formos auskarų, nes tokios formos auskarai dar labiau išryškina veido apvalumą.
KAIP PATOBULINTI SAVO VEIDO BRUOZUS2

APVALIAM VEIDUI TINKANTYS AUSKARAI

Į KĄ DAR SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ?

Renkantis auskarus, atkreipkite dėmesį ir į kaklo ilgį. Ilgo kaklo savininkės gali drąsiai segėti ilgus auskarus, kurie dar labiau paryškintų jų grakštumą, vizualiai netgi paaukštintų ūgį. Tačiau, turinčioms trumpą kaklą, rekomenduojama atsisakyti ilgų auskarų, jums puikiai tiks neilgi, smulkūs, įdomaus dizaino sidabriniai auskarai, kurių gausiai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Sidabriniai auskarai – tobulas kiekvieno įvaizdžio baigiamasis akcentas, todėl derinkite juos ir prie savo aprangos. Jeigu aprangos viršutinė dalis yra gausiai dekoruota, savo įvaizdį atskleiskite segėdamos smulkesnius, ne taip į akis krentančius auskarus. Jeigu esate minimalizmo, vienspalvių drabužių mėgėja – paryškinkite savo įvaizdį įdomesnių formų, masyviais, akį traukiančiais auskarais. Juk minimalizmas tikrai nėra nuobodus, atvirkščiai – mūsų minimalistinio stiliaus sidabriniai auskarai jus gali maloniai nustebinti išskirtinėmis, moderniomis formomis! Na, ir, žinoma, vakariniam įvaizdžiui ar šventei visada puikiai tinka drąsesnių formų, žėrintys sidabriniai auskarai!

Visi mūsų sidabriniai auskarai yra pagaminti iš aukščiausios 925 prabos sidabro bei papildomai padengti platinos grupės metalu – rodžiu arba baltu auksu, kurie apsaugo nuo oksidacijos bei suteikia ypatingo blizgesio ir spindesio. Auskarai išsiskiria šiuolaikišku dizainu, unikaliomis formomis, o klasikinio stiliaus sidabriniai auskarai žavi moderniu požiūriu į klasiką ir eleganciją. Mums svarbu, kad kiekviena moteris, seginti „Sidabra Jewelry“ 925 prabos sidabrinius auskarus jaustųsi savimi pasitikinti ir ypatinga!

Lengvas būdas kasdien būti kitokia – nes Tu to verta!

Išpardavimas
iki -50%

Visi papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Prabuota Lietuvos prabavimo rūmuose.

Pirk už 60 € ir daugiau, suvesk kodą SIDABRA ir gauk papuošalų dėžutę dovanų.