Nuolaidos viskam nuo -20% iki -50%

Sidabrinių auskarų derinimas prie aprangos ir etiketo. Svarbiausios taisyklės

Sidabrinių auskarų derinimas prie aprangos ir etiketo. Svarbiausios taisyklės

Kartais reikia tik vieno mažo papuošalo, kad Jūsų stilius būtų išbaigtas, įmantrus bei traukiantis dėmesį. Tai gali būti sidabriniai auskarai. Jie neprivalo būti labai masyvūs arba puošti deimantais. Net ir tradicinis, apvalus, minimalistinio stiliaus auskaras gali būti Jūsų stiliaus akcentas, kuris ne tik per šventes, tačiau ir kasdien padės atrodyti unikaliai.

Žinoma, svarbu ne tik tokie sidabriniai auskarai, kurie artimi Jūsų sielai bei akims, tačiau ir atitinkantys tam tikras stiliaus taisykles, derantys prie aprangos, kitų aksesuarų.

Sidabriniai auskarai prie klasikinės aprangos

Jeigu kasdien renkatės dėvėti kostiumėlius, kurie atrodo solidžiai ir tuo pačiu elegantiškai – privalu rinktis ir auskarus, kurie papildo, o ne supriešina šį derinį.

1. Auskarai rinkutės

Prie klasikinės aprangos geriausiai tinka sidabriniai auskarai rinkutės. Be nieko arba puošti akmenukais, kurie papildo aksesuarą, padaro jį prabangesniu.

Auskarai rinkutės
Įsigyti galite paspaudę čia.

2. Paauksuoti auskarai

Klasikai papildyti puikiai tinka ir sidabriniai paauksuoti auskarai. Sidabriniai auskarai gali būti dengiami geltono arba raudono aukso sluoksniu. Pasirenkami priklauso nuo kitų Jūsų dėvimų papuošalų. Tiesa, venkite dėvėti skirtingo brangiojo metalo spalvų papuošalus. Jeigu dažniausiai dėvite sidabrinius – geriausia prie jų ir likti. Paauksuoti papuošalai tinkamas pasirinkimas, kai žiedai, apyrankės bei kiti Jūsų dėvimi aksesuarai yra gryno aukso.

Paauksuoti auskarai
Įsigyti galite paspaudę čia.

3. Minimalistiniai sidabriniai auskarai

Galiausiai, universalūs, puikiai prie klasikinės aprangos tinka minimalistiniai sidabriniai auskarai. Jie gali būti labai įvairūs. Svarbiausia savybė, kad jie atrodo solidžiai, klasiškai, per daug netraukia dėmesio. Taigi, puošia, tačiau nerėžia akies. Šis modelis tai pat tinka ir per vakarėlius, kuriuose dominuoja minimalizmas.

Prabangaus vakarėlio metu

Vakarėliams, kurių metu bus dėvimos prabangios suknelės, žinoma, kad atitinkamai reikia ir prie jų derančių auskarų. Jeigu bus pasirenkami masyvesni – jie gali būti vieninteliai papuošalai, kuriuos dėvėsite. Atminkite, kad saikas – visada geras palydovas.

1. Sidabriniai auskarai su perlais

Nuostabūs ir elegantiški sidabriniai auskarai su perlais papuoš kiekvieną damą. Sakoma, kad perlai yra pats geriausias elegancijos ir tuo pačiu paprastumo derinys. Tai yra tobulas pasirinkimas toms, kurios nori patraukti aplinkinių dėmesį, tačiau taip pat ir išlaikyti solidumą bei eleganciją. Perlai gali būti didesni arba mažesni priklausomai nuo aprangos, kuri bus dėvima vakarėlio metu.

2. Ilgi sidabriniai auskarai

Jeigu pasirenkamas suknelės modelis bus atvirais pečiais – rinkitės tokius auskarus, kurie yra ilgi, net siekia pečius. Sakoma, kad tai yra vienas seksualiausių modelių. Ypač nuostabiai atrodo ilga suknelė, kurios pečiai yra atviri ir prie jų derinami ilgi auskarai. Ilgas drabužis tarsi suteikia kuklumo, tačiau atviri pečiai ir prie jų besiliečiantys auskarai – seksualumo. Tai yra optimalus derinys vakarėlio metu.
Ilgi sidabriniai auskarai

Įsigyti galite paspaudę čia.

3. Sidabriniai auskarai su cirkoniu

Galiausiai, vakarėlių metu labiausiai dėmesio verti yra tokie auskarai, kurie puošti įvairiais akmenukais. Nereikia rinktis su brangakmeniais, kadangi ir su cirkoniu, kuris nuostabiai žėri saulėje – tobulas sprendimas tiems, kurie ne tik ieško prabangos, tačiau ir priimtinos kainos.

Sidabriniai auskarai su cirkoniu
Įsigyti galite paspaudę čia.

Greta sportinės aprangos

Daugelis moterų auskarus dėvi kasdien. Nenusiima jų nei duše, nei sporto salėje. Žinoma, kad aktyvaus laisvalaikio metu reikia rinktis tokius papuošalus, kurie netrukdytų užsiimti norima veikla.

1. Sidabriniai auskarai burbuliukai

Jeigu ieškote tokių auskarų, kurie ne tik netrukdytų užsiimti norimomis veiklomis, tačiau taip pat ir atrodytų prabangiai – puikus pasirinkimas yra auskarai, kurie puošti burbuliukais. Nedideli, jaukūs, labai mieli, o svarbiausia – puikiai tinka kasdienai, kadangi už jų nekliūna nei plaukai, nei drabužiai.

2. Sidabriniai auskarai prie ausies

Jeigu ieškote dar kažko paprastesnio nei auskarai su burbuliukais – sidabriniai auskarai prie ausies – tobulas sprendimas. Tokie auskarai yra nereiklūs, gražiai atrodo, juos dėvint galima užsiimti bet kokiomis veiklomis. Geros kokybės sidabras nekeičia savo spalvos net ir tuomet, kai kontaktuoja su prakaitu, tad nebijodama atlikite kasdieninius sporto pratimus.

Sidabriniai auskarai prie ausies
Įsigyti galite paspaudę čia.

Papuošalai ir kasdieninis stilius

Kasdienai svarbiausia yra rinktis tokius auskarus, kurie Jums patinka. Jokio skirtumo, kokia yra mada ir ką akcentuoja dizaineriai. Auskarai bei kiti dėvimi papuošalai turi kelti jums geras emocijas, būti artimi širdžiai bei sielai. Jeigu geriausiai jaučiatės su paprastais sidabriniais papuošalais, kurie per daug netraukia dėmesio – tokius ir dėvėkite. Jeigu Jums labiausiai patinka masyvūs auskarai, kadangi jie perteikia Jūsų stilių – kasdienai rinkitės šiuos. Galimybės plačios, o Jūsų norai praktiškai visada yra įgyvendinami.

Papuošalai ir kasdieninis stilius​

Įsigyti galite paspaudę čia.

Puoškitės. Tai gali pilkas dienas padaryti labiau spalvotomis. Puoškitės ne tik per šventes, tačiau kiekvieną dieną, kad ir ką veikiate. Esate to verta. O sidabriniai auskarai gali būti tobulas puošybos įrankis.

Išpardavimas
iki -50%

Visi papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Prabuota Lietuvos prabavimo rūmuose.

Pirk už 60 € ir daugiau, suvesk kodą SIDABRA ir gauk papuošalų dėžutę dovanų.