Nuolaidos viskam nuo -20% iki -50%

SIDABRO GYDOMOSIOS SAVYBĖS

Sidabras ne tik juvelyrikoje, bet ir sveikatos gerinime yra naudojamas jau nuo senovės Egipto laikų. Alchemijos praktikavimo laikais, prieš sudarant periodinę chemijos elementų lentelę, sidabras buvo laikomas vienu iš 7 šventųjų metalų.

Manoma, kad sidabras turi gydomųjų savybių: stiprina imunitetą, gerina regėjimą, širdies ir smegenų veiklą, turi raminamųjų savybių. Sidabras pasižymi dezinfekciniu poveikiu, todėl dažnai jis yra įtraukiamas į žaizdas gydančių pleistrų ir medikamentų sudėtis, naudojamas nudegimams gydyti.

Sidabras – metalas, turintis antibakterinį poveikį, todėl jis yra itin būtinas normaliam organizmo funkcionavimui. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad bakterijos ant sidabrinių paviršių žūva daug greičiau. Taip pat, jau ilgus amžius tikima, kad vaikai maitinami sidabriniais stalo įrankiais, užauga sveikesni, todėl sidabriniai gaminiai yra vienos populiariausių dovanų krikštynoms.

SIDABRAS – JAUNYSTĖS ŠALTINIS

Sidabras labai svarbus yra mūsų sveikatai ir grožiui, tačiau su amžiumi sidabro įsisavinimas organizme mažėja, to pasekoje tai turi įtakos mūsų imuninės sistemos silpnumui.

Natūralių sidabro šaltinių, kuriuos galime gauti su maistu, yra labai mažai, tai: agurkai, kopūstai, krapai, kiaušinio trynys (100 g kiaušinio trynio gali būti net iki 2 mg sidabro). Senstant, sumažėja organizmo gebėjimas įsisavinti sidabrą, todėl atsiranda sidabro trūkumas, silpnėja organizmo atsparumas ir tai gali turėti neigiamų pasekmių. Sidabrinių papuošalų nešiojimas ne tik puikiai gali atskleisti ir papildyti jūsų įvaizdį, suteikti šarmo ir elegancijos, bet ir padėti stiprinti jūsų organizmą, apsaugoti nuo įvairių susirgimų, o sidabro oksidacija gali įspėti apie tam tikras ligas.

SIDABRO GYDOMOSIOS SAVYBĖS

Teigiamą sidabro poveikį žmogaus sveikatai mokslininkai patvirtino dar XIX amžiuje. Medikai teigia, kad šis metalas veiksmingai valo organizmą, saugo nuo uždegimų. XIX a. pab. – XX a. pr. mažų sidabro dalelių, plūduriuojančių demineralizuotame vandenyje, koloidinis tirpalas, vadinamas koloidiniu sidabru, plačiai naudotas įvairioms ligoms gydyti. JAV tai buvo viena pagrindinių antibakterinio gydymo priemonių, dažnai išrašoma gydytojų. Net ir dabar, dezinfekuoti žaizdoms, spuogams ar pūliniams gydyti, kai kas naudoja sidabruotą vandenį.

Sidabras turi raminamųjų savybių, todėl nešioti sidabrinius papuošalus labai rekomenduojama žmonėms sergantiems įvairiomis „hiper-“ ligomis, tokiomis, kaip hiperaktyvumas ar hipertireozė. Sidabrinių 925 prabos sidabro auskarų, žiedų, pakabukų, apyrankių ir kitų sidabro dirbinių nešiojimas teigiamai veikia ir nervų sistemą. Šaldančių savybių turintis metalas padeda mažinti stresą, nervinę įtampą, lengviau atsipalaiduoti.

Nustatyta, kad sidabras padeda naikinti patogeninius mikroorganizmus – tai ligą sukeliantys mikroorganizmai, natūraliai gyvenantys ore ir vandenyje. Patogeniniai mikroorganizmai prasiskverbia į kūną, sunaikina dalį jo ląstelių ir audinių ar kitaip kenkia ir gali sukelti ligas. Labiausiai paplitę patogeniniai mikroorganizmai yra virusai, bakterijos ir grybai. Sidabras, turintis antibakterinį poveikį, veiksmingai padeda naikinti patogeninius mikroorganizmus ir taip gali apsaugoti nuo įvairių ligų sukėlėjų.

Šis metalas padeda mažinti kraujospūdį, stiprina širdį, gerina regėjimą, skatina virškinimą, naikina prakaito kvapą (kuris atsiranda dėl bakterijų), teigiamai veikia odos būklę.

Verta žinoti. Jei sidabrinis papuošalas, kuris nuolat liečiasi su plika oda, pavyzdžiui, sidabrinis pakabukas, žiedas, rankos grandinėlė ir pan., patamsėja – tai gali būti įspėjimas apie ligą. Labai dažnai tai nutinka sutrikus skydliaukės veikla. Tad vertėtų to nenurašyti sidabrinio papuošalo oksidacijai, bet atkreipti dėmesį ir pasitikrinti sveikatą pas gydytoją.

Apie gydomąją sidabro energiją ir teigiamą poveikį žmogaus gyvenimui tikėta jau nuo senų senovės. Gydymo rekomendacijų nemažai pateikia indų ajurveda, arabų alchemikų traktatai ir senoji kinų medicina, o jų žinias moksliškai įrodė medikų bendruomenė ir iki šiol plačiai taiko žmogaus sveikatos gerinimui. Tad, gera žinoti, kad pasipuošę „Sidabra Jewelry“ sidabriniais dirbiniais ne tik išsiskirsite puikiu skoniu ir stiliumi, bet ir prisidėsite prie savo savijautos ir emocinės būklės gerinimo.

Išpardavimas
iki -50%

Visi papuošalai yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro. Prabuota Lietuvos prabavimo rūmuose.

Pirk už 60 € ir daugiau, suvesk kodą SIDABRA ir gauk papuošalų dėžutę dovanų.